logo

Vezirköprü Belediyesi yeni hizmet binası için görücüye çıktı.. Belediye binası yeni yeri sizce uygun mu?

Vezirköprü Belediyesi yeni hizmet binası için görücüye çıktı.. Belediye binası yeni yeri sizce uygun mu?

Vezirköprü Belediyesi’nin Esentepe Mahallesi’ndeki Tır Garajı’nın yerine yapmayı düşünülen yeni hizmet binası için vatandaşın görüşünü almak üzere anket başlattı.

Vezirköprü Belediyesi yeni hizmet binası için vatandaşların katılacağı anket başlattı.
İlçe girişindeki eski pancar kantarı olarak bilinen (tır garajı) alanı Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nden alan Vezirköprü Belediyesi bu alana yeni hizmet binası yapılması için çalışmalara başladı.
Mevcut hizmet binasının hem eski olması hem de ihtiyaca cevap vermemesi gibi sebeplerle yeni bir Belediye binası yapılmasına karar veren Vezirköprü Belediyesi, satın aldığı alanda bir hizmet binası yapmak için çalışıyor.
Edinilen bilgiye göre; bir mimarlık ofisine alan üzerine yapılacak bir Belediye Hizmet Binası için çalışma yaptırıldı ve bu çalışma vatandaşların görüşüne açıldı. Daha şeffaf ve kullanışlı olması için çalışılan yeni hizmet binasının görücüye çıkan çalışmasında; alt katı otopark olarak kullanılacak olan alanda ayrıca gele vatandaşları bekleyebileceği bir sosyal donatı alanı da planlanmış.

Modern bir bina yapmak gayretinde olduğu öğrenilen Vezirköprü Belediyesi vatandaşlardan da fikir almak için anket çalışması başlattı.
Yeni Fen İşleri binasında verilen anket kağıtlarını doldurmak isteyen vatandaşlar isimlerini yazmalarına da gerek olmadan yine Fen İşleri’nde bulunan sandıklara anket kağıtlarını atarak görüşlerini bildirebilecekler.
Esentepe Mahallesi Tır Garajı üzerine yapılması planlanan yeni Belediye Hizmet Binası için vatandaşlara “Yeni Binamızın yeri sizce uygun mu?” ve “yeni binamızın tasarımını beğendiniz mi?” sorularıyla birlikte, “eklemek istediğiniz görüşleriniz” başlıklarıyla başlatılan anket çalışmasının ay sonuna kadar süreceği belirtildi.

Share
53 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?

#

Vezirköprü Belediyesi yeni hizmet binası için görücüye çıktı.. Belediye binası yeni yeri sizce uygun mu?” için 1 yorum

  1. Gayet güzel görünüyor,mevkiisi de çok uygun.İlçenin girişi ve belediyenin bu bölgede olması çevre düzenlemelerine de katkı sağlaycaktır.