logo

Vezirköprü Belediyespor için Tehlike Çanları mı Çalıyor?

Vezirköprü Belediyespor için Tehlike Çanları mı Çalıyor?

İlçemizin 1970 yılında kurtulmuş olan Vezirköprü Belediyespor kapanma tehlikesiyle karşı karşıya. Geçtiğimiz sezon Samsun Süper Amatör liginde mücadele eden ancak yaşadığı sıkıntılar nedeniyle 1.Amatör kümeye düşen Vezirköprü Belediyespor’u kapanma tehlikesi bekliyor. Bir süre önce basın toplantısı düzenleyerek sezon sonunda yönetimdeki görevlerini bırakacağını açıklayan Kulüp Başkanı Bünyamin Başar ve yönetimi hafta sonu düzenlenmesi planlanan genel kurula kimse gelmeyince isyan etti.

Başar; “Gerçekten İlçe Olarak Küme Düşmüşüz”
Cumartesi akşamı Vezirköprü Amatör Spor Kulüplerini Yaşatma ve Dayanışma Derneği’nde düzenlenmesi planlanan ancak çoğunluk sağlanamadığı için bu hafta sonuna kalan olağan genel kurul toplantısı sonrasında duruma isyan eden kulüp başkanı Bünyamin Başar konuyla ilgili olarak açıklama yaptı.
Başar yaptığı açıklamada “Gerçekten İlçe Olarak Küme Düşmüşüz de haberimiz yok. Lafa geldiğinde var olduklarını belirtenler varlıklarını göstermek için bile buraya gelerek kongremizde bulunup takıma sahip çıkarlardı. Ama ne yazık ki sahipsizliğimiz bugün bu toplantımıza yansımış oldu.
Cumartesi Olağanüstü genel Kurul Toplantısını Çoğunluk Sağlanamadığı için toplantımızı ikinci kez 27.07.2019 Cumartesi Günü Saat:20.00’ye erteledik. Eğer Bu toplantıda da aday çıkmazsa Vezirköprü Kaymakamlığı Dernek Müdürlüğüne Kulübün Bütün Evrakları eslim edip süreci Dernekler Masası Yönetimine bırakacağız.” Dedi.

Share
127 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?