logo

Vezirköprü Belediyespor Kulübü Başkanı Karakuş; Yarın İçin Bugün #VEZİROL

Vezirköprü Belediyespor Kulübü Başkanı Karakuş; Yarın İçin Bugün #VEZİROL

Vezirköprü Belediyespor Kulübünün yeni başkanı Seyit (Onur) Karakuş sezon öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Vezirköprü Belediyespor Kulübü başkanı Onur Karakuş yaptığı yazılı basın açıklamasında; “Yönetim olarak göreve geldiğimiz ilk gün belirttiğimiz gibi, biz bu yola gençlerimiz ile devam etmek, gençlerimizi kazanmak, gençlerimizi spora teşvik etmek, gençlerimizin bu yolda ilerlemesinde yol gösterici olmak için görev aldık. Bununla ilgili olarak bu sezon transfer yapılmaması, genç takımlarımızdan oluşturacağımız kadroya, yine şehrimizin tecrübeli futbolcularını ekleyerek bir ekip kurma kararı aldık.

Gençlerimiz ile devam ederken, aynı zamanda gençlerimizin önünü açmak, hem iyi bir birey, hemde iyi bir sporcu yetiştirmek bu yolda destekçileri olmak için çalışmalarımızı başlattık.
Bu kapsamda Futbol Şube Sorumlumuz Olkan Aktosun şehrimizde futbolun yeniden yapılandırılması, gençler üzerinde gidilerek bu yolda atılacak adımlar ile ilgili Samsunspor ile ortak çalışma yürütmektedir. Bugün Samsunspor Gençlik Geliştirme ve Eğitim Merkezinde Samsunspor Altyapı Koordinatörü Mehmet AYDIN ile planladığımız çalışmalar ile ilgili görüşme gerçekleştirmiştir.” Dedi.
Görüşme ile ilgili olarak Futbol Şube Sorumlusu Olkan Aktosun ise yaptığı açıklamada;” Bizim yeni yapılanmamızda gençlerimiz ile ilgili çalışmalarımız, sadece lig müsabakalarına gençler ile katılım sağlamak şeklinde olmayacak. Biz sadece gençlerimizi kulübe alıp müsabakaya katılımlarını sağlamayacağız, aynı zamanda gelişimlerine katkıda bulunacağız, buradan sonrasında da bu yolda ilerlemesi için yardımcı olacağız.
Biz burada Samsunspor ile ortak çalışmalar yaparak, burada bir futbolcu havuzu oluşturacağız. Gençlerimizin keşfedilmesi, kulübümüze kazandırılması ve bu yolda devam edebilmesi için Samsunspor ile ortak çalışmalar yürütmekteyiz. Çok yakın zamanda Samsunspor Altyapı Koordinatörü Mehmet Aydın ve ekibi Vezirköprü’ye gelecekler ve çalışmalarımızı hızlandıracağız. İnşallah çok kısa zaman içerisinde resmi prosedürleri tamamlayıp detaylı açıklamayı yapacağız.
Gençlerimiz için çıktığımız bu yolda Tüm Halkımızı bize destek olmaya, birlik olmaya, bir olmaya davet ediyorum” dedi.

Share
145 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?