logo

Vezirköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Onur Karakuş; “Biz Eğitip, Biz Geliştireceğiz”

Vezirköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Onur Karakuş; “Biz Eğitip, Biz Geliştireceğiz”

Vezirköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Onur Karakuş sezon öncesi dönemde hazırlıklara başlayan gençlere yönelik olarak yaptığı açıklamada “Biz eğitip, biz geliştireceğiz.” Dedi.
Vezirköprü Belediyespor Kulübü Başkanı Onur Karakuş; “Biz Vezirköprü Belediyespor kulübü olarak ilçemizdeki gençlerimize sahip çıkmak için elimizden geldiğince mücadele etmeye çalışıyoruz. Bu anlamda bir süre önce takımımız antrenmanlarına da başlamış durumda.” İfadelerini kullandı.

Karakuş; “Vezirköprü Belediyespor olarak futbol konusunda kendisini geliştirmek isteyen tüm gençlere hiçbir maddi beklentimiz olmadan kulübümüzün kapısı daima açıktır. Vezirköprü Belediyespor olarak gençlerimizi biz eğitip biz geliştireceğiz.” Dedi.
Amaçlarının gençlerin yanlış alanlara kaymasını engellemek diyerek sözlerini sürdüren Vezirköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Onur Karakuş; “Görevde olduğumuz süre boyunca kulüp olarak ilçemizin gençlerini kötü alışkanlıklardan ne kadar korursak onların geleceği açısından o kadar önemli. Biz Vezirköp-rü Belediyespor olarak futbola gönül veren herkesi kulübümüze davet ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Share
24 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?