logo

Vezirköprü Belediyespor Puansız, GHSİM Hükmen Galip

Vezirköprü Belediyespor Puansız, GHSİM Hükmen Galip

Samsun U-13 E grubundaki temsilcilerimizden Vezirköprü GHSİM rakibi Bulvarspor’un sahaya çıkmaması ile 3-0 hükmen galip sayıldı.
Vezirköprü’de oynanması gereken maça gelmeyen Bulvarspor, her takımın 1 kez maça çıkmaması hakkını da Vezirköprü karşısında kullanmış oldu.
Vezirköprü GHSİM, aldığı bu 3 puanla E Grubunda 2. Sıradaki yerini korudu.
Vezirköprü Belediyespor U-13 takımı ise cumartesi günü evinde oynadığı karşılaşmada Karadenizspor’a 3-0 yenildi. Ligin iddialı takımlarından Karadenizspor ilk yarıya etkili başladı. 20 ve 28. dakikalarda buldukları gollerle rahatlayan Karadenizspor, ikinci yarıda da bu rahatlığını sürdürdü. Vezirköprü Belediyespor gol arayışında istediği sonuca ulaşamayınca, maçın son dakikalarında bir gol daha bulan Karadenizspor maçından 3-0 yenik ayrıldı.

Takım çalıştırıcısı Emir Akyüz: Bildiğiniz gibi biz 11 yaş grubuyla mücadele ediyoruz. İyi bir grup yakaladık. Oyuncularımın performanslarından memnunum. Bu sezon önemli olan maç tecrübesi kazanmalarıydı. İstediğimiz gibi de oldu. İleriye dönük çok iyi bir takım yaratma gayretindeyiz. Dedi.

U-13 maçı Vezirköprü’de
Vezirköprü’nün U-13 ligi E grubunda mücadele eden iki takımı Vezirköprü GHSİM ve Vezirköprü Belediyespor bu hafta Vezirköprü’de karşı karşıya gelecek. 5 Ekim cumartesi günü oynanacak olan maç saat 16.00’da.

Share
319 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?