logo

Vezirköprü Belediyespor U-16 takımı Antrenmanlarını Sürdürüyor

Vezirköprü Belediyespor U-16 takımı Antrenmanlarını  Sürdürüyor

Samsun U-16 Amatör Ligi’nde mücadele eden takımımız Vezirköprü Belediyespor antrenmanları tüm hızıyla sürdürüyor.
Konuyla ilgili olarak bilgi veren Vezirköprü Belediyespor’un başarılı çalıştırıcısı Emir Akyüz; “Samsun Amatör Ligi 2021-2022 sezonunda Vezirköprü Belediyespor olarak U-16 liginde mücadele eden takımımız Covid-19 kuralları kapsamında idmanları tüm hızıyla sürdürüyor.” Dedi.

Akyüz; “İlk yarıyı değerlendirdiğimizde ilk kez bir araya getirdiğimiz U-16’daki sporcularımızla uyum sürecinde sıkıntılar yaşasak da oyun şablonu ve düzenini istediklerimizi uygulamak için sporcularımız elinden geleni yaptılar. Sahada koşan istek, arzu ve kazanma hırsını her şekliyle sundular.” Şeklinde konuştu.
Takımımız 33 kişilik ekibiyle idmanlara devam etmekte diyerek sözlerini sürdüren Akyüz; “Sporcularımızın özverili çalışmalarından dolayı mutluyuz. İdman kültürünü oturttuğumuz sporcularımıza elimizden geldiği kadar müsabaka oynatarak A takıma oyuncu kazandırma amacındayız.” Dedi.
Akyüz; “Sporcu kardeşlerimizin tüm müsabakalarda aileleri bizleri yalnız bırakmadılar. Bunun için kulübümüz adına çok teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.

Share
30 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?