logo

Vezirköprü Belediyespor U-19 Gençlerimiz antrenmanlara hız verdi..

Vezirköprü Belediyespor U-19 Gençlerimiz antrenmanlara hız verdi..

Samsun U-19 Gençler Liginde mücadele edecek olan Vezirköprü Belediyespor bu sezon şampiyonluk peşinde koşmak, ligi en üst seviyede bitirmek için antrenmanlara istekli ve disiplinli şekilde başladı.
Oyuncuların yapılan çalışmalardaki performansları ise göz doldurdu.
Samsun İlinde spor bakımından her zaman yüksek potansiyele sahip Vezirköprü şehrimizin takımı Vezirköprü Beldiyespor U-19 gençleri ileride A takımda yerlerini almak için de gereken mücadeleyi veriyorlar.
U-19 maçları 16 Kasım’da başlayacak.
U-19’un ilk maçında 2 Vezirköprü takımı karşı karşıya gelecek. A grubunda bulunan Vezirköprü Belediyespor ve Vezirköprü GHSİM arasındaki karşılaşma saat 14.00’te başlayacak.
Kendi Gençlerimizle devam..
Vezirköprü Belediyespor alt yapısından yetişen gençler A takım forması giyecekleri günü beklerken, hırsları ile futbolları ile isimlerinden söz ettirmek istiyorlar.
Vezirköprü Belediyespor alt yapıya önem verdiği sürece ileriye de umutla bakmayı sürdürecektir.
Vezirköprü’nün gençlerine önem vermeyen ve dışarıdan getirdiği oyuncularla devam etmek isteyenlerin Vezirköprü Belediyespor’u düşürdükleri yer ortadadır. Geçmiş sezonlarda dışarıdan gelen oyunculara ödenen paralar bugün Vezirköprü Belediyespor’un sırtında kambur olan borç yüküyle birlikte yol almaya çalışmasını getirdi. Yabancı oyuncularla oynamak isteyenler bu oyuncuların sahada kendilerini yalnız bıraktıklarını gördüklerinde iş işten geçmişti. Oysa ceplerine harçlık bile verilmeyen kendi oyuncularımız bu takım için her zaman gönüllü olarak ter dökmüşlerdir.
Bu yıl yeniden kendi evlatlarıyla sahaya çıkmayı düşünen anlayışı tebrik ediyoruz. Kendi gençlerine önem vermeyenler, onlara inanmayanlar kaybetmeye mahkumdurlar.

Share
128 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?