logo

06 Haziran 2017

Vezirköprü Belediyespor Yılmaz’la devam…

Vezirköprü Belediyespor Yılmaz’la devam…

Vezirköprü Belediyespor’da yeni yönetim çalışmalarına teknik direktörle başladı.
Geçtiğimiz yıl, yönetim ile iyi ilişkiler kurarak takımı istenen yerde tutmayı başaran teknik direktör Metin Yılmaz önümüzdeki sezon da Vezirköprü Belediyespor’un başında olacak.
Sezonun hedefini şampiyonluk olarak koyan Hakan Demir başkanlığındaki yeni Vezirköprü Belediyespor yönetimi, hafta içinde yaptığı toplantıda teknik direktör Metin Yılmaz ile anlaştığını duyurdu.
Bundan sonra iyi bir kadro oluşturmak için çalışmalarını hızlandıra-caklarını kaydeden Vezirköprü Belediyespor yönetimi ve teknik heyeti bir çok futbolcuyla görüşmelerini sürdürdüklerini belirttiler.
Vezirköprü Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı 54
Hakan Demir:
– Oluşan yönetim kurulumuz gerçekten çok istekli arkadaşlardan oluşuyor. Hedeflediğimiz ve söz verdiğimiz gibi şampiyonluk için çalışmalarımızı yapıyoruz. Ancak ekonomik durumumuz herkesin bildiği gibi çok iç açıcı değil. Biz yine de Belediye Başkanımız Sadık Edis’in de vereceği destekle takımın hedefine ulaşacağına inanıyoruz. Aynı şekilde geçen yıl da takımımızı hiçbir koşulda yalnız bırakmayan taraftarımızın en önemli gücümüzü oluşturacağı inancındayız. Birlik olursak şampiyonluk ve bir üst lig neden olmasın? Dedi.
Takımın en büyük eksiğinin bir yerinin olmaması olduğu kaydedilirken, bu yılın hedeflerinden birinin de Vezirköprü Belediyespor’a yeni bir bina kazandırmak olduğu öğrenildi.
Bu sayede takımın büyük giderlerinden, transfer edilen oyuncuların kalacak yer problemi başta olmak üzere pek çok sıkıntının giderileceğinin altı çiziliyor.
Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Teknik Direktör Metin Yılmaz:
– Takımda bu yıl hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşmak için 8-10 oyuncu transfer etmemiz gerekiyor. Görüştüğümüz ve sözleştiğimiz oyuncular var. Ancak henüz kesinleştirdiğimiz bir isim yok. Vezirköprü halkının desteklerini bekliyoruz. Dedi.

Share
741 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?