logo

Vezirköprü Belediyespor’da U-17 Kura Çekimi Yapıldı

Vezirköprü Belediyespor’da  U-17 Kura Çekimi Yapıldı

Vezirköprü Belediyespor’un Samsun Amatör Ligi 2019-2020 sezonunda katıldığı U-13 ve U-17 liginde 25 Temmuz Cuma günü Saat 17.00’de Samsun Bowling Spor Salonunda çekilen kuralar ile rakipleri ve grupları belli oldu.
Vezirköprü Belediyespor U-13 liginde (2007-2008 doğumlu sporcular) E grubunda Kadıköyspor, İlyasköyspor, Vezirköprü GHSİM, Karadenizspor, Kara Samsunspor ve Bulvarspor ile eşleşti. Çift devreli lig usulü oynanacak ligde ilk iki sırayı alan takımlar play offa kalırken ligi 3. sırada bitiren takim ise gelecek sezon elit ligi uygulamasında bir üst lige çıkmaya hak kazanacak.
Vezirköprü Belediyespor U-17 liginde ise C grubunda Atakum Belediyespor, Yenidoğanspor, Havza Belediyespor, Kolpınarspor, Samsun Büyükşehirspor, İlk Kıvılcım Havzaspor ve Fenerspor ile eşleşti. Yine grubunda ilk iki sırayı alan takımlar playof oynarken grubu 3. bitiren takim ise elit ligi uygulamasında üst lige yükselecek.
Genç Çalıştırıcı Emir Akyüz:”Her iki takımda aralıksız olarak çalışmalara devam etmekte U 17 liginde iyi bir ekibe sahibiz bunu değerlendirmek ve Vezirköprü’yü en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz. U-13 liginde ise takım ağırlıklı olarak 2008 ve 2009 doğumlu sporcularla kurulu bu sene tecrübe seneye ise iyi bir çalışma iyi güzel işler yaratma çabasındayız. Yeni yönetime de sonsuz başarılar dilerim.” Dedi.

Share
181 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?