logo

30 Mayıs 2017

Vezirköprü Belediyespor’da yeni Başkan Hakan Demir

Vezirköprü Belediyespor’da yeni Başkan Hakan Demir

Vezirköprü Belediyespor’da geçtiğimiz Perşembe günü yapılan olağanüstü kongre sonucunda yeni başkan belirlendi.
Geçtiğimiz hafta gazetemizde belirttiğimiz gibi, başkanlığa Hakan Demir aday oldu.
Yapılan kongrede Demir başkanlığa seçildi.
Yeni Yönetim ilk açıklamasında; Vezirköprü Belediyespor yönetimi ilçede başarıya olan inancı en üst seviyelere çıkarmak olan yeni yönetim üyeleri olarak şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturmak adına yola çıktıklarını belirttiler.
Geçtiğimiz yıl ortaya koydukları hedeflerini aynen sürdürdüklerini belirten yeni yönetim; hedefimiz birlik olarak Vezirköprü Belediyespor’umuzu şampiyon yapmaktır. Kongre sürecini önemli görüşmeler yaparak gerçekleştirdik. Belediye Başkanımız Sadık Edis ile önemli istişareler yaptık. Maddi kaynak sağlanacağının güvencesini alarak yola çıktık. Yeni sezonda her işin altından kalkabilecek arkadaşlarla bir araya geldik.
Önümüzdeki süreçte herkesin, iş adamlarımızın, esnaflarımızın, gurbetçilerimizin, memurlarımızın , doktorlarımızın, öğretmenlerimizin, polislerimizin, kısacası tüm halkımızın desteklerini esirgememelerini temenni ediyoruz. Dediler.
Görüşmelerin sonucunda gerçekleştirilen kongre’de Yönetim kurulu şöyle oluştu;
Hakan Demir (Başkan) Bülent Kıyak (Başkan Yrd.)’sı olurken, diğer yönetim kurulu üyeleri; Bahadır Semerci, Bünyamin Başar, Necmettin Uçan, Ferhat önder, Kurtça Karaca, Mehmet Ekşi, Mehmet Bilben, Mustafa Cebeci, Veysel Öncel’den oluştu.

Share
1082 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?