logo

04 Temmuz 2017

Vezirköprü Belediyespor’dan Transfer Atağı

Vezirköprü Belediyespor’dan Transfer Atağı

Vezirköprü Belediyespor Temmuz ayının ilk haftasında
yaptığı transferlerle bu yıl ki Şampiyonluk iddiasını perçinledi. Vezirköprü Belediyespor yeni yönetimi bu yıl ki şampiyonluk iddiası doğrultusunda çok önemli transferler gerçekleştirdi.
Şu ana kadar ki transferler ise şöyle gerçekleşti;
Önemli Stoper
Stoper bölgesine çok katkısı olacağı düşünülen, oynadığı takımlarda kaptanlık yapmış, hırslı futbolu ve efendi kişiliğiyle ön plana çıkan, iki ayağını da kullanabilen Birkan Aşık transferini tamamladı. Oynadığı kulüplerde şampiyonluklar yaşamış en son şampiyonluğunu İstanbul Kemahspor da yaşamıştır. Kemahsporun oynadığ2 ı 22 maçın 22 sinde de oynayarak defans bölgesinin vazgeçilmezi olmuştur.
Ceyhun ile Yeniden
Yönetim tarafından diğer futbolcular için yapılan açıklamalarda; geçen yıl devre arasında yolumuzun birleştiği Ceyhun Ertaş da Şampiyonluk için tekrar Vezirköprü Belediyespor da.
Geçen sezon 9 Maçta 9 Gol 6 Asist le tüm Vezirköprülülerin sevgisini kazanmıştı.
Hızı ,tekniği ve son vuruşlardaki ustalığıyla tanınıyor . Daha önce oynadı takımlarda 4 şampiyonluk yaşayan Ceyhun 5 inci Şampiyonluğunu yaşamak için bizim formamızı terletecektir.
Okan Yuvada
Geçen yıl Havza Belediyespor da futbol oynayan Okan Yılmaz artık Vezirköprü Belediyespor da.
Samsun Süper Amatör futbolunun en iyi Orta saha oyuncularından biri,güçlü fiziğiyle, oyunu çift yönlü oynayabilen, uzaktan şutları ve duran toplardaki ustalığıyla bu sezona damgasını vuracağına inanıyoruz .
Geçtiğimiz yıllarda Havza Belediyespor un şampiyonluğun da ve geçen yıl oynadığı etkili futbolla göz doldurmuş kardeşimiz artık külübümüzün formasını terletecektir.
Kendisine ve kulübümüze hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.
Oynadığı kulüplerde tekniği ve hızıyla fark yaratan ,orta saha oyuncusu olmasına rağmen son 3 sezonda 40 golü geçerek skora katkı sağlayan Yusuf Kayalar Bu yıl şampiyonluk yolunda kulübümüzün formasını terletecektir. Yusuf Kayalar geçtiğimiz yıllarda Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarında forma giymiştir.
Kendisine ve kulübümüze hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. denildi.11

Share
614 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?