logo

Vezirköprü CHP İlçe Başkanı Bayburtlu: Vezirköprü yatırım alamıyor!

Vezirköprü CHP İlçe Başkanı Bayburtlu: Vezirköprü yatırım alamıyor!

CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Vezirköprü yatırım alamıyor” dedi.

Bayburtlu yaptığı yazılı açıklamada; “Bizler müjdelerle büyüyen bir millet olduğumuzdan hala çocuk muamelesi gösterilmesinden bıktık. Senelerdir geliştirmeye çalıştığımız ilçemizi bir türlü şehir havasında göremedik.
2002 senesinde doğan bir çocuğumuz yürümeyi öğrendi, konuşmayı öğrendi toplum hayatında davranmayı alış veriş yapmayı öğrendi, ilçe halkı olarak müjde almaktan bilboardlara hayal ürünü projelerle oyalanmaktan bir karış ileri gidemedik.
OSB hayal oldu..
Kenevir fabrikası rüya oldu..
Havza Vezirköprü Vezirköprü Durağan yolu müjdeden öteye geçemiyor..
Yol güzergahları Arap saçı..
Yeni imar planını sorma Büyükşehir yasası çıkmadan önce köy statüsünde olan yerleşim yerlerimizden de berbat.
21.yüzyılda hala uygarlık dışı gasp edici düşüncelerle bu milletin topraklarına el konulmasını düşünmek mümkün değildir.
Halkın arsa ve tarlaları israf ediliyor.

Kimsenin razısı olmayan parselasyon uygulaması yapılıyor.
Vatandaşa hak arama mercisi Adliye gösteriliyor. Şu memlekette hiç mi bir uygulama çözümsüz sorunsuz yapılamaz bilinmiyor. Emsal ilçeler geliştikçe gelişiyor yatırım üstüne yatırım alınıyor gerçekten alıyor biz hala seyretmeye devam ediyoruz.
Şahsi fikirler için çözümü yaratan yöneticiler mesele Vezirköprü oldu mu elleri kolları bağlı başka birimleri hedef gösteriyorlar.
“Ama bu günler de geride kalacak. Rant, talan, yalan ve vurguncuların iktidarda olduğu günleri artık geride bırakıyoruz. Yapılacak ilk seçimde milletimiz, kendi iktidar seçeneğini yaratıp onu göreve getirecek. İşte o günden sonra Vezirköprü’müz de hak ettiği yatırımları alacak, hak ettiği değerleri görecek.” ifadelerine yer verdi.

Share
30 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?