logo

Vezirköprü CHP’den Başarılı Sporculara Ödül

Vezirköprü CHP’den Başarılı Sporculara Ödül

Yıldızlar Türkiye Güreş Şampiyonasında başarı gösteren Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü sporcularına CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu tarafından geçtiğimiz hafta Cuma güü parti binasında plaket takdim edildi.

Cuma günü parti binasında gerçekleştirilen ve Yıldızlar Türkiye Güreş Şampiyonasında 52 kg’da Burhan Sezer, 110 kg’da üçüncü olan İbrahim Duman ve Gençler Boks Türkiye Şampiyonasında ikinci olan Senanur Ok’u ağırlayan Başkan Bayburtlu; “Vezirköprü’müzün yetiştirdiği bu gençlerimize sahip çıkmak için elimizden geleni yapacağız. Hepinizi başarılarınızdan dolayı da kutluyorum.” Dedi.Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar ise; “İlçe olarak birlik ve beraberliğimiz çok önemli. Başarı bir ekip işidir. Siyasilerle, STK Kuruluşları ve kurumlarımızın destekleri ile gençlerimizin bu başarısı daha da artacaktır.” şeklinde konuştu.
Konuşmaların sonrasında CHP İlçe Başkanı Onur Bayburtlu tarafından genç sporculara plaket takdim edildi. Törene; Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar’ın yanı sıra Boks Branşı Antrenörü Bünyamin Aydın ve Güreş Branşı Antrenörü İbrahim Kiraz da katıldı.

Share
128 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?