logo

Vezirköprü Gelecek Partisi’nde Durmaz Resmen Başkan Oldu

Vezirköprü Gelecek Partisi’nde Durmaz Resmen Başkan Oldu

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan ve geçtiğimiz yıl içerisinde il ve ilçe teşkilatlarının oluşturulmasıyla beraber Eylül ayında Vezirköprü İlçe Başkanlığı’na atanan İbrahim Durmaz resmen başkanlığa seçildi.
AK Parti’den ayrıldıktan sonra kendi partisini kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisi’nde il ve ilçe teşkilatlarının oluşturulmasına başlanmıştı. Bu süreçte Gelecek Partisi Samsun İl Başkanlığı’na atanan Mustafa Yeşilyurt çalışmalara başlayarak ilçe teşkilatlarını oluşturmuş ve bu kapsamda ilçemizde sigorta acenteliği yapan İbrahim Durmaz Gelecek Partisi Vezirköprü kurucu İlçe Başkanlığı’na seçilmişti.
Gelecek Partisi Samsun Kurucu İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, Siyasi İşler Başkanı Ufuk Özçelik, Teşkilat Başkanı Lütfi Tuncel, Atakum İlçe Başkanı Cemre Kaan Karanisoğlu, İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Güngör, ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü parti binasında gerçekleştirilen ve tek listeyle gidilen seçimde İbrahim Durmaz resmen başkanlığa seçildi.

Durmaz’ın başkanlığında oluşan listede Asil Üyeler olarak; Rıdvan Türk, İbrahim Bulut, Halil Kurnaz, Necmettin Zorlu, Ali Günel, Fatih Çoban, Erol Coruk, Cafer Çiftçi, Fahrettin Keskin, Hasan Kaya, Murat Tok, Kerim Çelik, Hüsniye Çağlar, Mehmet Şahin, Seyit Ahmet Karataş, Uğurcan Ar, Serhan Kayıkcıoğlu, Muhammet Ali Yıldız ve Latife Çelik isimleri yer aldı.
Kurucu ilçe başkanlığı görevine seçilen İbrahim Durmaz; “Önceki dönem başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde kurulan partimizin kurucu ilçe başkanlığı görevini şahsıma layık gören başta Sayın Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’na, İl Başkanımız Mustafa Yeşilyurt ve yönetimine ve bu süreçte bana destek olan ilçe teşkilatındaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Görev sürem boyunca partimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyacağım.” Dedi.

Share
26 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?