logo

Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta; “Takımımızın Eksiklerini Gördük”

Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta; “Takımımızın Eksiklerini Gördük”

Samsun Büyükşehir Belediyespor’la hazırlık maçı yapan Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta gazetemize çeşitli açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Vezirköprü İlçe Stadı’nda gerçekleştirilen hazırlık maçında sahadan 0-6 gibi farklı bir skorla mağlup ayrılan Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta, gazetemize yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz Cumartesi günü Vezirköprü İlçe Stadı’nda Samsun Büyükşehir Belediyespor’la yaptığımız hazırlık maçında gençlerimizi görme şansı yakaladık.” Şeklinde konuştu.

Usta; “Takımımızda hazırlık maçı öncesinde 5 sakat oyuncumuz vardı. Bu nedenle bu maçta kendilerine yer veremedik. Maçın ardından ise şu anda sakatlığı devam eden 3 oyuncumuz bulunuyor.” Dedi.
Hazırlık maçının ardından karşı takımın daha hazır olduğunu da belirten Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta; “Yaptığımız hazırlık maçıyla eksik olan mevkilerimizi görme imkanımız da oldu. Bu eksikleri gidermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” İfadelerine yer verdi.
Usta yaptığı açıklamanın devamında ise; “Vezirköprülüler olarak da tüm bireylerin kulübümüze destek olmaları konusunda yardımlarını bekliyoruz.” Dedi.

İkinci hazırlık maçı
Bu sezon Samsun Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor kulübü Cumartesi günü Saat: 14.00’de Vezirköprü İlçe Stadı’nda oynayacağı ikinci hazırlık maçı olan 1930 Bafraspor maçı öncesinde de hazırlıklarını sürdürüyor.
Bu konuyla ilgili olarak da açıklama yapan Usta; “Vezirköprü’yü temsil etmek adına elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Biz hiçbir takımdan korkmuyoruz. Aklımızda ligden düşmek değil, Vezirköprü halkının destekleriyle ligden şampiyon olarak ligden çıkmak var.” Şeklinde konuştu.

Share
6 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?