logo

Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta; “Biz Kafaya Oynamak İstiyoruz”

Vezirköprü Gençlik ve  Esnaf Sanayispor Kulüp  Başkanı Ömer Usta; “Biz Kafaya  Oynamak İstiyoruz”

2019-2020 futbol sezonunda Samsun 1.Amatör lig B grubunda mücadele ederek lig şampiyonu olan ve 2020-2021 sezonunda Samsun Süper Amatör liginde mücadele edecek olan Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta gazetemize yaptığı açıklamada “Biz kafaya oynamak istiyoruz.” Dedi.
2020-2021 sezonunda ilçemizi Samsun Süper Amatör Ligi’nde temsil edecek olan Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta sorularımızı yanıtladı.
Sezon öncesi hazırlıklar hakkında bilgi veren Başkan Usta; “Biz Vezirköprü gençliği için buradayız. Bütün kademelerde oynayan toplam 78 futbolcumuz var. Biz gençlerimizin gelecekteki hayatlarının önünü açmak istiyoruz. Biz Vezirköprü gençliği için buradayız. Bu anlamda Vezirköprü’de iki takım olması Vezirköprü için berekettir.” Dedi.
Kendi çocuklarımızdan faydalanarak Vezirköprü esnafından sponsorluk anlamında beklenen desteği aldığımız taktirde kafaya oynayacak takımı kurabilmek adına önemli çalışmalar yapmak istiyoruz. Biz kafaya oynamak istiyoruz. Bunun için de sponsorluk için ilçemizin önemli isimlerinden kulübümüze destek olmalarını bekliyoruz. Bununla birlikte futbolu seven tüm Vezirköprülü çocuklarımızı da kulübümüze davet ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Share
262 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?