logo

Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor Oyuncularla Sözleşme İmzaladı

Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor Oyuncularla Sözleşme İmzaladı

Ağustos ayında kurulması için çalışma başlatılan ve ilk toplantıda alınan karar neticesinde altyapısı oluşturulan Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor geçtiğimiz hafta oyuncularla sözleşme imzaladı.

Vezirköprü Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıya kulüp başkanı Ömer Usta’nın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri, futbolcular ve antrenörler katıldı.

Toplantıda kulübün genel durumu hakkında bilgi veren Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta; “Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor kulübümüz artık resmen kuruldu. Biz de artık resmi olarak 1.Amatör kümede var olan bir takımız. Toplantımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum.“ şeklinde konuştu.

Konuşma sonrası önceki sezonda forma giymiş ve yeni sezonda da takımda forma giyecek olan futbolcular ve yeni sezonda takıma katılmış olan futbolcularla sözleşme imzalandıktan sonra kulüp başkanı Ömer Usta, oyuncular ve yönetimdekilerle kulüp için yapılacaklar konusunda istişare gerçekleştirdi.

Toplantı sonrasında oluşan görev dağılımları ise şu şekilde netleşti; Ömer Usta Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı, Tolga Bekçi Başkan Yardımcısı, Ahmet Çukur Basın Yayın Sorumlusu, Hakan Kiper Halkla İlişkiler Sorumlusu, Bülent Çam A Takım Sorumlusu, Ömer Çilingir Altyapı Sorumlusu, Abdulkadir Arslan Mali İşler Sorumlusu, Ahmet İğci Sportif Direktör ve Genco Işık Yatırım Sorumlusu olarak görev aldılar.

Yönetim Kurulu yedek üyeleri ise Ufuk Okutan, Hasan Osma, İlker Fişekci, Salih Gürbüz, Necib Baş, Hasan Özcan, Türker Fişekci, Rıdvan Kesmen, Kamil Gül ve Mecit Keskin’den oluştu.

Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor’da geçen sezon olduğu gibi bu sezon da forma giymeye devam edecek olan futbolcularla da sözleşmeler yenilendi. Buna göre yeni sezonda forma giymeye devam edecek olan futbolcular İlker İpçioğlu, Mustafa Deniz, Osman Demir, Adem Elibol, Ahmet Kesikbaş ve Erdem Şekerci ile yola devam edilirken, Hasan Osma, İrfan Yolcu, Furkan Yılmaz, Oğuzhan Usta, Sefa Adayım, Ahmet Burak İğci, Mustafa Güneş ve Abdurrahman Keleş ile de yeni sezon için anlaşma sağlandı.

Öte yandan sağlanan anlaşma neticesinde takıma katılması beklenen, Samet Cantürk, Mustafa Meral, İbrahim Demirhan, Ahmet Aktaş, Mustafa Atıcı, Muhammet Zahit Kötülüketmez ve İlker Türkoğlu’nun yanı sıra anlaşma sağlanarak imza atması beklenen Besim Sayan, Necip Ünal, Rıfat Tan ve Ahmet Karahan ile de sözleşme yapılacağı belirtildi. Toplantı toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Share
412 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?