logo

Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği (VEGED)

Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği (VEGED)

Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği (VEGED) yönetimi geçtiğimiz hafta Perşembe günü düzenlenen toplantıda basın mensuplarıyla bir araya gelerek çalışmalarını anlattı.
Ateş Kardeşler Restoran’da düzenlenen toplantıda Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği (VEGED) Başkanı Rahmi Günindi yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Pandemi döneminde de çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini ifade eden Günindi; “Her ülkeden 8-10 kişiyle online olarak çalışmalar gerçekleştirdik. Bununla birlikte ekip olarak yönetimimizle beraber İspanya ve Valencia’yı ziyaret ettik.” Dedi.
İspanya, İtalya ve Litvanya’dan 13 kişinin de ilçemizi ziyaret edeceğini ifade eden Günindi; “Bu projemiz iki yıldır devam eden bir proje. Aynı zamanda da Avrupa Birliği bütçeli de bir proje.” Şeklinde konuştu.
Dernek hakkında da bilgi veren Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği (VEGED) Başkanı Rahmi Günindi; “Derneğimizin çeşitli meslek gruplarından oluşmuş olan toplamda 50 üyesi bulunmakta. Derneğimize sosyal hayata değer veren tüm halkımız katılabilirler.” Dedi.

Toplantı sonrası VEGED Başkanı Rahmi Günindi tarafından toplantıya katılan davetlilere geri dönüşümlü malzemeden üretilmiş derneğin logosunun bulunduğu çanta hediye edildi.

Share
182 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?