logo

Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde Kur’an Kursları Yarıştı

Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde Kur’an Kursları Yarıştı

Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğü’nün 5.sini düzenlendiği “Kur’an Kursları Yarışıyor” projesi kapsamında yapılan Futsal, Voleybol, Dart, Okçuluk turnuvalarında Kupa ve ödüller sahiplerini buldu.
Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde Vezirköprü’de ki tüm Kur’an Kurslar arasında düzenlenen yarışmalardan Futsal Turnuvasında; Merkez Erkek Hafızlık Kursu İlçe 1.si., Boruk Mahallesi Camii Kur’an Kursu İlçe 2.si., Tepeören Mahallesi Camii Kur’an Kursu ilçe 3.sü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kuran Kursu İlçe 4.sü oldu.
Voleybol’da ise, Cumhuriyet Camii Kuran Kursu ilçe 1.si, Tügva Vezirköprü Yaz Okulu Kuran Kursu ilçe 2.si ve Oruç Mahallesi Camii Kur’an Kursu İlçe 3.sü oldu.
Yine Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde düzenlenen Dart Turnuvasında ise; 1.Cemil Şahin Hıroğlu-Oruç Mah. Camii Kur’an Kursu, 2.Hatice İNAN-Oruç Mah. Camii Kur’an Kursu ve 3.Esra İnan – Oruç Mah. Camii Kur’an Kursu oldu.
Etkinliğin bir diğer dalı olan Okçuluk Turnuvasında ise; 1.Çiğdem Kayaoğlu-Oruç Mah. Camii Kur’an Kursu olurken, 2.Yiğit Can Tetik-Oruç Mah. Camii Kur’an Kursu ve 3.İrem Nur Tetik-Oruç Mah. Camii Kur’an Kursu oldu.
Yarışmalarda dereceye girenlerin ödüllerini Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özata ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar takdim etti.

Share
6 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?