logo

Vezirköprü Huzurevi’nin çatısı kapanıyor.. Huzurevi’ne “Bir tuğla da sen koy!”

Vezirköprü Huzurevi’nin çatısı kapanıyor.. Huzurevi’ne  “Bir tuğla da  sen koy!”

İlçemizde yapımı devam eden Huzurevi’nin kaba inşaatı tamamlanmak üzere.

Vezirköprü Huzurevi Yaptırma Derneği tarafından toplanan bağışlarla ve Vezirköprü Belediyesi’nin katkılarıyla sürdürülen Huzurevi inşaatında çatı yapımının devam ettiği öğrenildi.

Pandemi nedeniyle bağış toplamakta zorluk çeken dernek yönetimi vatandaşların daha kolay bağış yapabilmeleri için bir SMS hattı açtı.

“ Huzurevi’ne bir tuğlada sen koy.” sloganıyla yürütülen kampanyada, SMS başına 10 TL olarak belirlenen ücretle bağış yapmak isteyenler HUZUR yazarak 2919’a SMS gönderecekler. Böylece Vezirköprü Huzurevi’ne yardım yapabilecekler.
Vezirköprü Huzurevi Yaptırma Derneği Başkanı Samet Koç:
– Bu güne kadar vatandaşlarımızın gönderdiği bağışlarla hızla yükselen Huzurevimizde çatı kapandıktan sonra hızla ince işine başlayacağız. Huzurevimiz yine hemşerilerimizin bağışlarıyla hızla tamamlanacaktır. Herkesin rahatça bağış yapabilmesi için açılan SMS hattımızla birlikte herkesin Huzurevi’ne bir tuğla koyabilmesinin sağlanmasını amaçladık. Halen hayırseverlerimiz ayni veya nakdi olarak bağış yapabilirler. İşin önemli kısmını bitirdik, hayırseverlerin desteğiyle de kalan kısmını tamamlayacağımıza eminiz. Dedi.

Share
45 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?