logo

Vezirköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde Nöbet Değişimi

Vezirköprü İlçe  Sağlık  Müdürlüğü’nde Nöbet Değişimi

Vezirköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde 15 Temmuz Perşembe günü nöbet değişimi yaşandı.
Atakum İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde Koordinasyon Sorumlusu iken ilçemize Ocak ayında atanarak göreve başlayan İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Fatih Karabağ’ın tayini çıktı.
Göreve geldiği günden bugüne kadar Vezirköprü’de Koronavirüs sürecinde başarılı çalışmalar yapan Karabağ’ın Canik İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne atanmasının ardından Vezirköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü görevine 15 Temmuz itibariyle Samsun Acil Sağlık Hizmetleri Uzmanı olarak görev yapan Dr. Mehmet Akif Tapur atandı.
Atamasıyla ilgili olarak konuşan Tapur; “Vezirköprü çalışma sistemi olarak özveri isteyen, coğrafi büyüklüğü nedeniyle zor bir ilçe. Burada yapılacak çok hizmetlerimiz var.” Dedi.
Evli ve 1 çocuk babası olduğunu belirten Vezirköprü İlçe Sağlık Müdürü Tapur; “Görev süremiz boyunca sağlık anlamında çalışma arkadaşlarımızla birlikte Vezirköprü’yü en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz.” Şeklinde konuştu.
Telefonla görüştüğümüz Karabağ ise, “Vezirköprü’de görev süremiz boyunca güzel çalışmalar yaptık. Bundan böyle ise yeni görev yerimizde aynı şekilde çalışmalar yaparak görevimizi sürdüreceğiz. Bugüne kadar görev süremiz boyunca desteklerimin esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
Müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Share
17 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?