logo

escort istanbul

istanbul escort

Vezirköprü Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde; BÜYÜK ÖDÜL TÖRENİ: 52 KUPA VERİLDİ

Vezirköprü Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde; BÜYÜK ÖDÜL TÖRENİ: 52 KUPA VERİLDİ

Vezirköprü Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, futbol, futsal, voleybol ve hentbol branşlarında dereceye giren minik, yıldız ve genç takımlarına büyük ödül töreni düzenledi.

Vezirköprü Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Köprülü Mehmet Paşa Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen törene Vezirköprü Kaymakamı Yunus Emre Altıner, Samsun İl Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş, Vezirköprü Belediye Başkan Yardımcısı Salih Sefacı, Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Uzun, Vezirköprü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Ahmet Akdoğan, Sağlık İlçe Müdürü Hacer Özaydın dereceye giren okulların öğretmenleri, dereceye giren takımlar ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Üçüncü olan takımlara ödüllerini Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Şube Müdürü Süleyman Demirtaş ve Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Uzun verdi. İkinci olan takımlara ödüllerini Vezirköprü Belediye Başkan Yardımcısı Salih Sefacı, Birinci olan takımlara ise ödüllerini Vezirköprü Kaymakamı Yunus Emre Altıner takdim etti. Yapılan konuşmalarda gençliğin geleceğin umudu olduğunu belirten protokol üyeleri, her zaman sporun ve gençlerin yanında olacaklarını dile getirdi.

İlçemizde minik, yıldız ve genç kategorilerde dereceye giren bazı takımlar ise şu şekilde:

Yıldız kız futbol branşında dereceye giren takımlar

1-kabalı ortaokulu

2- Bahçekonak ortaokulu

Küçük erkek futbol branşında dereceye giren takımlar

1.Cumhuriyet ortaokulu

2.Sarıdibek ortaokulu

3.mirza çalışkan ortaokulu

4.İncesu ortaokulu

Yıldız erkek futbol branşında dereceye giren takımlar

1-Cumhuriyet ortaokulu

2-Adatepe ortaokulu

3-Atatürk ortaokulu

4-Paşaköy ortaokulu

Küçük erkek futsal branşında dereceye giren takımlar

1.Sarıdibek ortaokulu

2.kabalı ortaokulu

Yıldız erkek futsal branşında dereceye giren takımlar

1.fazıl Ahmet paşa ortaokulu

2.Atatürk ortaokulu

  1. Mustafa tunç ortaokulu
  2. İmam hatip ortaokulu

Küçük kız futsal branşında dereceye giren takımlar

  1. Kabalı ortaokulu
  2. Adatepe ortaokulu
  3. Kargucak ortaokulu
  4. Bahçekonak ortaokulu

Yıldız kız futsal branşında dereceye giren takımlar

1.Bahçekonak ortaokulu

  1. Mirza çalışkan ortaokulu
  2. İmam hatip ortaokulu

3.kabalı ortaokulu

Genç erkek futsal branşında dereceye giren takımlar

1.köprülüler Anadolu Lisesi

  1. Hatice kemal Kayalıoğlu fen lisesi
  2. Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi

Genç kız futsal branşında dereceye giren takımlar

  1. Ahmet Faik Edis Kız Anadolu Lisesi
  2. Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi
  3. Hatice kemal Kayalıoğlu fen lisesi

Küçük kız voleybol branşında dereceye giren takımlar

1-Cumhuriyet ortaokulu

2-Mustafa tunç ortaokulu

3- Fazıl Ahmet paşa ortaokulu

4-Yukarınarlı ortaokulu

Yıldız kız voleybol branşında dereceye giren takımlar

1-Fazıl Ahmet paşa ortaokulu

  1. Atatürk ortaokulu

3-cumhuriyet ortaokulu

3-Yağınözü ortaokulu

B genç kız voleybol branşında dereceye giren takımlar

1- Anadolu Lisesi

2- Hatice kemal Kayalıoğlu fen lisesi

3-Köprülü Mehmet paşa Anadolu Lisesi

4- Ahmet Faik Edis Kız Anadolu Lisesi

A genç kız voleybol branşında dereceye giren takımlar

1.köprülü Mehmet paşa Anadolu Lisesi

  1. İmam hatip lisesi
  2. Köprülüler Anadolu Lisesi

4.Şahinkaya mesleki teknik Anadolu Lisesi

A genç erkek voleybol branşında dereceye giren takımlar

1-Anadolu Lisesi

2-köprülüler Anadolu Lisesi

3- Hatice kemal Kayalıoğlu fen lisesi

4-imam hatip lisesi

Yıldız erkek hentbol branşında dereceye giren takımlar

1.fazıl Ahmet paşa ortaokulu

Yıldız erkek voleybol branşında dereceye giren takımlar

1.şehit müftü imam hatip ortaokulu

Share
469 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?