logo

Vezirköprü Kızılay İlçe Temsilciliği’nden Afetzedelere Yardım Eli

Vezirköprü Kızılay  İlçe Temsilciliği’nden Afetzedelere Yardım Eli

Vezirköprü Kızılay İlçe Temsilciliği tarafından Bekir Kurtoğlu ve yardımseverler önderliğinde Kastamonu, Sinop ve ilçelerinde son günlerde yaşanan felaketlerden dolayı zarar gören bölgelere haftasonu yardım malzemesi gönderildi.

Vezirköprülü esnafların da katkılarıyla Vezirköprü Kızılay İlçe Temsilciliği tarafından iki gün gibi kısa bir sürede hazırlanarak ilçemizden Kastamonu’nun Abana ve Bozkurt ilçelerine gönderilen gıda ve giyim malzemeleri bölgede yaşayan afetzedeler için de mutluluk oldu.
Vezirköprü Kızılay İlçe Temsilciliği’nden Eyüp Akdoğan ve Ali Gebeş’in de katkılarıyla hazırlanan malzemeler bölgeye teslim edildi.

Kızılay Vezirköprü Temsilciliği Koordinatörü Bekir Kurtoğlu konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Üyelerimiz, Gençlik Kolları Başkanımız Umut Coşar ve gönüllü üyemiz Cemal Sarmusak ile birlikte komşumuz olan Kastamonu’nun Bozkurt ve Abana ilçelerinin yaşanmış olduğu zor zamanlarında bir nebzede olsa yaralarını sarabilmek adına yardımlarınızı kendilerine ulaştırdık. Tekrarını Yaşamamak temennisi ile Geçmiş Olsun Dileklerimizi Tekrardan iletiyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Share
36 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?