logo

Vezirköprü KOSGEB’de yükseliyor

Vezirköprü KOSGEB’de  yükseliyor

Görev yaptığı her yerde olduğu gibi Samsun’da da özellikle Vezirköprü’nün gelişmesi için çabalayan KOSGEB Samsun İl Müdürü Ahmet DURSUNOĞLU Ankara’ya Daire Başkanı olarak atandı.

Samsun ve Vezirköprü sanayici ve esnaflarının önde gelen destekçisi KOSGEB Samsun Müdürlüğünde 3 yıla yakın bir süredir görev yapan DURSUNOĞLU, yaptığı başarılı çalışmalarla her kesimin beğeni ve takdirini kazanmıştı. Terfi ettirilen DURSUNOĞLU, KOSGEB Teknoloji ve Yenilik Destekleri Dairesi Başkanı oldu.

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Binali YILDIRIM tarafından lansmanı yapılan KOBİ Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı ve Stratejik Ürün Yatırım Destek Programının uygulamasını yapan daire başkanlığı aynı zamanda ARGE Desteklerini de koordine ediyor. Ahmet Dursunoğlu’nun ataması nedeniyle boşalan KOSGEB Samsun İl Müdürlüğüne, Müdürlükte KOBİ Uzmanı olarak görev yapmakta olan Nebahat Livaoğlu vekaleten atandı.

Başarılı grafikleri ile KOSGEB’de yükselen hemşerilerimiz Erdal Çınar ve peşinden Ahmet Dursunoğlu gerek kurumlarındaki başarıları, gerekse ilçelerine ve hemşerilerine katkılarıyla Vezirköprü’nün gururu olmayı sürdürüyorlar.

Ahmet Dursunoğlu’na yeni görevinde de başarılar dileriz.

Share
474 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?