logo

Vezirköprü Malmüdürlüğü’nde Bayrak Değişimi

Vezirköprü Malmüdürlüğü’nde Bayrak Değişimi

2018 yılının Temmuz ayında ilçemizde Malmüdürü olarak göreve başlayan Bayram Yılmaz’ın tayini çıktı.
Vezirköprü Malmüdürlüğü’ne 2018 yılının Temmuz ayında Malmüdürü olarak atanan Bayram Yılmaz’ın Antalya Gündoğmuş Malmüdürüğü’ne yine Malmüdürü olarak tayini çıktı.
Tayini ile ilgili olarak kendisiyle görüştüğümüz Bayram Yılmaz; “Vezirköprü güzel ama yöneticilerden umduğunu bulamayan bir ilçe.” Dedi.
İlçe genel durum açısından imar yönüyle çok geri kalmış ve merkezi hükümetten yeterli desteği alamamakta, diyerek sözlerini sürdüren Yılmaz; “Tarihi, doğası, insanları yönünden Vezirköprü çok güzel bir ilçe. Görev süremiz boyunca insanlarla iyi bir iletişim içinde bulunduk. Yetersiz personelimize rağmen iş anlamında oldukça yoğun bir çalışma yürüttük.” Şeklinde konuştu.
Vezirköprü hakkında da düşüncelerini ifade eden Bayram Yılmaz; “Vezirköprü, tarihi dokusu, arkadaşlık ilişkisi ve insanlığı yönünden herkesin gezip görebileceği ve ziyaret edebileceği bir ilçe.” İfadelerine yer verdi.
Pazartesi günü itibariyle ilçemizden ayrılacağını ifade eden Yılmaz’ın yerine gelecek olan Bekir Eroğlu ise ilçemizde Müdür Vekili olarak görev yapacak.

Share
296 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?