logo

Vezirköprü Mesleki Eğitim Merkezi’nden uyarı: Kayıt İçin Son Tarih: 25 Şubat

Vezirköprü Mesleki Eğitim Merkezi’nden uyarı: Kayıt İçin Son Tarih:  25 Şubat

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen yazı doğrultusunda Mesleki Eğitim Merkezleri’nden alınan belgelerin E-Devlet sistemine kayıt edilmesi amacıyla çalışma başlatıldı.
Bu kapsamda ilçemiz Vezirköprü Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce daha önce bu okuldan belge alan Kalfa, Usta ve Usta Öğreticilere belgelerinin E-Devlet ortamında görülebilmesi amacıyla uyarı yazısı yayınlandı.
Vezirköprü Vezirköprü Mesleki Eğitim Merkezi Mustafa Yılmaz tarafından yapılan yazılı açıklamada; “Okulumuzdan Kalfalık – Ustalık ve Usta Öğreticilik Belgesi alanların; e- devletten belgelerini kontrol etmeleri, e- devlette belgesi görünmeyenlerin 25/02/2021 tarihine kadar Mesleki Eğitim Merkezine belgeleri ile bizzat başvuru yaparak belgelerini sisteme kayıt ettirmeleri ve güncelleme yaptırmaları gerekmektedir.
25/02/2021 tarihinde güncelleme sistemi kapanacağı için bu tarihten sonra güncelleme işlemi yapılamayacaktır. Halkımıza ilanen duyurulur.” İfadelerine yer verildi.

Share
47 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?