logo

Vezirköprü Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda iki liste yarışacak.. Adem Başer ve ekibi: “Şeffaf bir oda için adayız” Diyor

Vezirköprü Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda iki liste yarışacak.. Adem Başer ve ekibi:  “Şeffaf bir oda için adayız” Diyor

Vezirköprü Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 19 Şubat’ta yapacağı genel kurulunda yönetim kuruluna mevcut yönetim dışında bir aday daha çıktı.
19 Şubat’ta yapılacak olan Şoförler ve Otomobilciler Odası genel kurulunda yaklaşık 1300 üyesi bulunan odanın yaklaşık 900 üzerinde üyesinin oy kullanabileceği belirtiliyor.
Vezirköprü’deki tüm ticari araç sahiplerini ilgilendiren kongrede yönetim için aday olduklarını kaydeden Adem Başer ve ekibi geçtiğimiz hafta gazetemizi ziyaret ederek:

Mevcut yönetimin çalışmalarından memnun değiliz. Odanın varlıkları bile günden güne eriyor. Ambulansımız, çekicimiz bugün nerede?
Ne yukarıdan alınan kararları, ne yapılan ihaleleri kendi çevresindekilerden başka kimseye haber vermiyorlar. Bağlı üyelerimizin olduğu grupların hepsinde aynı sıkıntı var.
Servisçiler şikayetçi, minibüsçüler şikayetçi, şehir içi dolmuşçuları ve yolcuları şikayetçi, taksiciler şikayetçi, kısacası kendi çevrelerinden başka herkes şikayetçi.
Tüm Vezirköprü’yü ilgilendirecek olan UKOME toplantısı yapılıyor kimsenin haberi yok. Samsun’da odalar toplantı yapıyorlar hem de 2 kez, bir tek Vezirköprü temsilcileri yok.
Biz arkadaşlarımızla şahsi talepler değil, tüm şoförlerin haklarının korunması ve kollanması için yola çıktık. Birçok yapılabilecek işler var. Diğer oda üyelerimizin de desteklerini bekliyoruz. Dedi.

Share
22 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?