logo

VEZİRKÖPRÜ TSO MESLEK KOMİTELERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

VEZİRKÖPRÜ TSO MESLEK KOMİTELERİ İLE  İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası (VTSO) tarafından sektörel sorunların tespiti ve çözüm önerilerinin oluşturulması amacıyla düzenlenen meslek komiteleri istişare toplantıları 6 Mesle2k Komitesi’nin bir araya geldiği istişare toplantısı Vezirköprü TSO Başkanı Abdülkadir FİŞEKCİ, komite üyeleri ve komiteye bağlı Oda üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
30 üyenin bir araya geldiği toplantıda VTSO Başkanı, Abdülkadir FİŞEKCİ, yaptığı konuşmada, “Şehrimizdeki sektörlerin daha güçlü hale gelebilmesi için sektör temsilcilerimizle birlikte sorunlarını tespit ederek ortak çözüm oluşturmak amacıyla başlattığımız Meslek Komiteleri İstişare Toplantıları uygulamamıza devam ediyoruz. Bu dönemde sektörel sorunların çözümünü içeren istişare toplantılarımızın önem kazandığına inanıyoruz. Dedi.
Oda faaliyetleri hakkında bilgiler veren FİŞEKCİ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından ilan edilen ‘Çalışma Hayatında Milli Seferberlik’ Programı kapsamında önceliğin istihdama katkı sunmak olduğunun altını çizdi. FİŞEKCİ, “TOBB ile İstihdam Seferberliği Protokolü imzalanmıştır. TOBB ile İŞKUR arasında Hizmet Noktaları Protokolü imzalanmıştır. Dedi.
İstişare toplantısında VTSO Genel Sekreteri Edip Şükrü KOÇ, Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası 2016 yılında gerçekleştirilen faaliyetler hakkında katılımcılara sinevizyon ile bilgi verdi.

Share
852 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?