logo

Vezirköprü Tso’dan Kosgeb Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı Semineri

Vezirköprü Tso’dan Kosgeb Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı Semineri

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nda geçtiğimiz hafta Perşembe günü ilçemizdeki Mikro Küçük İşletmelere yönelik olarak hızlı destek programı semineri düzenlendi.

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde, KOSGEB Başkanlığı Süreç Danışmanı Ahmet Dursunoğlu ve KOSGEB Samsun İl Müdürü Nebahat Livaoğlu katılımlarıyla Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı Mikro Küçük İşletmelere yönelik olarak “KOSGEB Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı” Semineri gerçekleştirildi.
Toplantıda kısa bir açıklama yapan Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Fişekci; “Odamıza kayıtlı firmalarımızın KOSGEB’in desteklerinden haberdar olmaları ve yararlanmaları büyük önem taşıyor.” Dedi.

Fişekci; “KOSGEB Başkanlığı Süreç Danışmanı Ahmet Dursunoğlu ve Samsun KOSGEB Müdürü Nebahat Livaoğlu’nun katılımları ile gerçekleştirilen programa katılımlarınızdan dolayı memnuniyetlerimi iletmek isterim. İyi programlar dilerim” ifadelerine yer verdi.
KOSGEB Başkanlığı Süreç Danışmanı Ahmet Dursunoğlu ve KOSGEB Samsun İl Müdürü Nebahat Livaoğlu ise konuşmalarında, proje kapsamında KOSGEB tarafından hazırlanan “Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı” ile imalat, bilgisayar programlama, bilimsel Ar-Ge sektörleri ve Covid-19 salgınının nispeten daha fazla etkilediği bazı hizmet ve ticaret sektörlerindeki Mikro Küçük İşletmeler ve yenilikçi genç işletmelere faizsiz ve teminatsız geri ödemeli işletme sermayesi desteği sağlanacağını belirttiler.

Seminerin ardından Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Fişekci, KOSGEB Samsun İl Müdürü Nebahat Livaoğlu ve KOSGEB Başkanlığı Süreç Danışmanı Ahmet Dursunoğlu ilçemizde imalat yapan iş yerlerini ziyaret ettiler.

Share
24 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?