logo

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101.Yılını Vatandaşlar Evlerden Kutladı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101.Yılını Vatandaşlar Evlerden Kutladı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101.Yıldönümü’nü Coronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşlar evlerinden kutlarken protokol üyeleri ise Belediye önünde düzenlenen mini bir etkinlikle gerçekleştirdi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının ve kurtuluş mücadelesini başlattığı tarih olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle belediye hoparlöründen marşlar seslendirildi.
Vezirköprü Belediyesi önünde Saat: 19.19’da düzenlenen etkinlikte Kaymakam Kudret Kurnaz, Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Vezirköprü İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Çetinkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Kadir Çakmak ve Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Mehmet Uyar hep bir ağızdan çalınan marşlara eşlik ettiler.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101.yılı kapsamında düzenlenen etkinliğe tedbirler kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle vatandaşlar da balkonlarına astıkları bayraklarla balkonlara çıkarak hep bir ağızdan çalınan marşlara eşlik etti.

Share
242 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?