logo

Vezirköprü’de Genç Girişimci Esnaf Platformu Kuruldu

Vezirköprü’de Genç Girişimci Esnaf Platformu  Kuruldu

Vezirköprü ilçemizde kurucu üyeliğini Vezirköprü’lü genç işadamlarının oluşturduğu Vezirköprü Genç Girişimciler Esnaf Platformu (VEGEP) kuruldu.
Geçtiğimiz hafta Perşembe günü Kısmet Restoran’da düzenlenen yemekte bir araya gelerek Vezirköprü esnafının yaşadığı sıkıntıları da konuşan genç işadamları Vezirköprü’de yapılacak olan tüm yatırımlar için yapılması gerekenleri konuştu.
Tanışma ve kaynaşma ortamında geçen programın açılış konuşmasını Vezirköprü’lü genç işadamlarından Erhan Kükürt yaptı. Birlik, beraberlik konusunda her zaman yalnızız diyerek sözlerine başlayan Kükürt; “Ağacın köklerini sağlayamıyoruz. Bu gibi platformda bu sayıyı artırarak birlik, beraberlik içerisinde güçlü olmak istiyoruz. Hiç kimsenin yalnız olduğunu hissetmemesi gerekiyor. Bu anlamda bu platformun amacı esnafların birbirini tanıyarak iletişimini güçlendirmek.” Dedi.
Kükürt’ün ardından konuşma yapan Vezirköprü Genç Girişimci Esnaf Platformu kurucu başkanı İbrahim Durmaz ise; “Vezirköprü Genç Girişimci esnaf platformu olarak yeni mesleğe atılmış esnaf kardeşlerimizle daha önce esnaflık yapmakta olan deneyimli esnafları bir araya getirerek bilgi alışverişinde bulunmak ve ileriye dönük olarak birbirimize yardımcı olmaktır. Bunda kişiler ve kurumlar çerçevesinde insanların birbirleriyle tanışmaları ve kaynaşmaları için zemin hazırlayan bir platformdur.” Dedi.

Share
93 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?