logo

Vezirköprü’de Tarım Kredi Kooperatifi Market Hizmete Açıldı

Vezirköprü’de Tarım Kredi Kooperatifi Market Hizmete Açıldı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinden Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Tarım Kredi Kooperatif Marketin Vezirköprü Şubesi hizmete açıldı.

Eski Tarım Kredi Kooperatifi binasında hizmete açılan Tarım Kredi Kooperatifi Marketin Açılışı öncesinde kısa bir konuşma yapan Tarım Kredi Kooperatifi Samsun Bölge Müdürü Erol Apaydın; “Tarım Kredi Kooperatif Marketler çiftçilerden aldığı güçle büyümeye devam ediyor. Kooperatif Marketin 583. Şubesini Vezirköprü’de açılışını yapıyoruz. Markette satışa çıkardığımız, çiftçimizin ürettiği ürünler tüketici ile buluşuyor.

Sayın Cumhurbaşkanımızın da ortaya koyduğu Gıda Enflasyonu ile Mücadele noktasında, tüketicilere güvenli gıda arzı noktasında çok önemli bir misyonu üstleniyor. Vezirköprü halkına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Konuşmanın sonrasında yapılan dua ile katılımcılar tarafından açılış kurdelesi kesildi. Açılışta katılımcılar marketi gezerek alışveriş yaptı.

Yapılan alışverişlerde en çok tercih edilen ürünlerin başında Tarım Kredi Kooperatifi’nin markası olan Ayçiçek Yağı alındı.

Açılışa Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nurettin Edis, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Yakup Çağlıyan, Ziraat Odası Başkanı Arslan Kaya, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şakir Demirkan, Vezirköprü Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Mustafa Kuru, Çekalan Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Ali Atan, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Share
60 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?
#

Vezirköprü’de Tarım Kredi Kooperatifi Market Hizmete Açıldı” için 1 yorum

  1. Mustafa KURU : diyor ki:

    Vezirköprümüze hayırlı olsun.