logo

Vezirköprü’den Türk Futboluna Katkı Başarılı File Bekçisi Başkent’e Gitti

Vezirköprü’den Türk Futboluna Katkı Başarılı File Bekçisi Başkent’e Gitti

Spor kariyerine Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor’un U-14 kadrosunda başlayan ve yetenekli file bekçisi Mehmet Çetin Türkiye Futbol Federasyonu 2.liginde mücadele eden Başkent Akademispor’a transfer oldu.
Kendisini U-14 liginde yetiştirerek geliştiren ve gerek file bekçiliğinde gerekse de disiplinli davranışlarıyla göz dolduran kaleci Mehmet Çetin Türkiye Futbol Federasyonu 2.Liginde mücadele eden Başkent Akademispor’la anlaştı.
16 yaşındaki genç yeteneğin transferi ile ilgili olarak bilgi veren Vezirköprü Gençlik Esnaf ve Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta; “Vezirköprü’müzün çocuklarından oluşturduğumuz takımımızda genç yeteneklerin kendilerini fark ettirebilmeleri mutluluk verici. Bu anlamda U-16 liginde mücadele eden takımımızın file bekçisinin bu denli bir başarı elde etmesi bizim için bir gururdur.
Hem bizim için hem de Vezirköprü için önemli bir başarı olan bu durum nedeniyle kendini bu şekilde yetiştiren genç kardeşimizin TFF 2.liginde mücadele eden bir takıma transfer olmasından oldukça gururluyuz. Kendisini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.

Share
276 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?