logo

Vezirköprü’lü Çiftçiler New Holland fabrikasını gezdi

Vezirköprü’lü  Çiftçiler New Holland  fabrikasını gezdi

New Holland Vezirköprü bölge bayisi olan Şekerci Otomotiv Ltd.Şti. bir organizasyon gerçekleştirerek çiftçileri Sakarya’daki Türk Traktör Fabrikası üretim tesislerine götürdü.

New Holland Vezirköprü bölge bayisi olan Şekerci otomotiv Ltd. Şti. bir organizasyon gerçekleştirerek Vezirköprülü çiftçileri Türk Traktör Fabrikası’nın üretim tesisleriyle buluşturdu.
Teknolojik gezisi
Vezirköprü ve durağan da faaliyet gösteren Şekerci Otomotiv Ltd. Şti. sıfır ve ikinci el pazarladığı traktörlerin üstün özelliklerini tanıtmak üretimde kullanılan teknolojiyi yakından göstermek amacı ile Sakarya da bulunan Türk traktör fabrikalarına gezi düzenledi.
Gezi boyunca Şekerci Otomotiv Ltd. Şti. bayisinin farkındalığını hisseden çiftçiler Türk Traktör Fabrikalarını gezerek üretimi yakından görme imkanı ve a’dan z’ye New Holland traktörlerde kullanılan yenilik ve üstünlükleri tanıma fırsatı buldular.
Boyama ünitesi ilgi odağı oldu
Türk Traktörün köklü geçmişi ve faaliyet alanlarının anlatılmasıyla başlanan eğitimin sonunda çiftçiler iki ayrı grupla fabrikanın tüm tesislerini gezdi.
Çiftçiler yenilenen New Holland modellerini de görme imkanı buldu. Uzman rehberler eşliğinde fabrikayı inceleyen çiftçiler, yakıt tüketimi başta olmak üzere, traktörü kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar verimi artırmaya yönelik unsurlar gibi en çok merak edilen konularda uzmanlara danışma fırsatı buldular.
Avrupa’nın sayılı büyük fabrikalarından birini ziyaret etme şansı bulan çiftçiler, fabrikanın teknik merkeziyle birlikte ısıl işlem merkezi, üretim bandı ve kalite kontrol bölümlerini gezdi.
Fabrikada en çok para harcanan ünite olarak tanıtılan boyama ünitesi ise çiftçilerin en çok ilgisini çeken bölüm oldu.

Share
1192 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?