logo

Vezirköprülü Şair Tuba Devrim’e Ankara’da İmza Günü Hemşerimiz Ankara’da Devrim Yaptı

Vezirköprülü Şair Tuba Devrim’e Ankara’da İmza Günü Hemşerimiz Ankara’da  Devrim Yaptı

“Leylak Kokulu Düşlerim” isimli ilk şiir kitabı yayınlanan Vezirköprülü şair Tuba Devrim, Ankara’da Cömert Şiir Evi’nde yoğun bir katılımın olduğu davetli gurubu ile birlikte kitap tanıtımı ve imza günü etkinliği düzenledi.
İLESAM-Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği üyesi Durak Turan Düz’ün açılış konuşması başlayan etkinlikte şair Tuba Devrim, ” Böyle güzide bir topluluk önünde ilk kitabımın tanıtımını ve imza gününü yapıyor olmaktan dolayı mutluyum.
Kitabımın bu evreye gelmesinde ve şiir yolculuğumda Durak Turan Düz Bey’in katkıları benim için yol gösterici oldu, kitabımın da önsözünü yazarak beni onurlandırdı. Buraya gelip böyle güzel bir Başkent akşamında şiirlerime nefes vermenizden de kıvanç duydum. İnşallah bu güzel başlangıç benim için şiir yolculuğumda daha başarılı eserler vermek için vesile olur. Katılımınız için tekrar teşekkür ederim.” dedi.
Programa katılan İsmet Bora Binatlı, Aşık Sevdai, Bayram Yelen, Orhan Çınar, Dursun Ali Sağlam şair ve yazarlar, yeni yayınlanan kitaptan şiirler seslendirmeleri ile devam eden program aşık, ozan ve sanatçıların da türkü ve deyişleri ile sona erdi.

Programa, Ankara Samsun Dernekler Federasyonu adına, Satılmış Akyüz, Uğur Özen, Mahmut Kaya, Ankara & Vezirköprü Platformu Yönetim kurulu üyeleri Yunis Kuzu, Ufuk Keskin, Başkent Samsunlular Derneği Yönetim kurulu Üyesi şair Dursun Ali Sağlam katıldı.

Share
138 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?