logo

Vezirköprü’nün en büyük Odası’nın seçimi 19 Şubat’ta.. Hüseyin Yılmaz “Kaldığımız yerden devam..”

Vezirköprü’nün en büyük Odası’nın  seçimi 19 Şubat’ta.. Hüseyin Yılmaz “Kaldığımız  yerden devam..”

Salı günü Gazetemizi ziyaret eden Vezirköprü Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve Başkan Adayı Hüseyin Yılmaz, “Kaldığımız yerden devam” dedi.

Ekibiyle birlikte gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Yılmaz:

-Bu güne kadar tüm şoför esnafımıza layıkıyla hizmet etmeye gayret ettik. Odamızda nakliyeci, minibüsçü, taksici, otobüsçü ve oto alım satım yapan esnafımız var. Toplam 1300 civarında üyesi bulunan Vezirköprü’nün en büyük odası. Bünyesinde 2 nakliye, 1 minibüs, 1taksi dolmuş derneği ve taksiciler kooperatifi var. Türkiye’nin ve dünyanın her yerine gerek yük gerekse yolcu taşımacılığı yapılan bir oda. Biz ekip olarak bu güne kadar hiçbir ayrım yapmadan tüm esnafımıza hizmet etmeye çalıştık. Bundan sonra da hizmet etme gayreti içinde olacağız. Dedi.

Müjdemizi duyurduk..
Vezirköprü Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve Başkan Adayı Hüseyin Yılmaz:
– Özellikle akaryakıtta meydana gelen büyük artış nedeniyle esnafımız zor durumda. Bunu yılbaşında yapılan anlaşmayla öğrenci taşıyan servislerimiz en fazla hisseden kesim oldu. Türkiye genelinde aynı durum vardı. Yapılan görüşmeler sonunda karar alındı. Ne kadar yapılacağı henüz kesinleşmese de, (beklenti %30-50 arasında) 9. aydan itibaren bir zammın servis ücretlerine ekleneceği kararı resmi gazetede yayınlandı. Biz bunu servis işi yapan arkadaşlarımıza bildirdik. Dedi.
Hüseyin Yılmaz, “19 Şubat saat 10,30’da Atatürk İş Merkezinde yapacağımız genel kurulumuza tüm üyelerimizi bekliyoruz.” Dedi.

Share
28 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?