logo

Vezirler Diyarı Vezirköprü Fotoğraf sergisi Açılışı yapıldı

Vezirler Diyarı Vezirköprü Fotoğraf  sergisi Açılışı yapıldı

Vezirler Diyarı Vezirköprü Fotoğraf sergisi, Vezirköprü Belediyesi ve Ankara Vezirköprü Platformu’nun geliştirdiği proje kapsamında elde edilen çalışmalar güzide ilçemizin keşfedilmemiş tarihine, kültürünü ve doğasını yansıtan fotoğraflardan oluşan sergi 3-9 Temmuz 2017 tarihleri arasında Ankara’lı hemşerilerimizle paylaşıldı.res2
Vezirköprü Belediyesi olarak 13-20 Temmuz 2017 tarihleri arasında da Vezirköprü halkına bu çalışmaların sergileneceği öğrenildi.
Vezirköprü Belediyesi Başkan Yardımcısı Salih Sefacı yaptığı konuşmada;
Daha önce Ankara’da yapmış olduğumuz Fotoğraf galerisinin bir örneğini de burada gerçekleştireceğiz. Bu Fotoğraf çalışmalarımızı Vezirköprü sevdalısı insanlar ile yaptık. Şimdi burada Vezirköprü açılışını, sunumunu yapıcağız. Bu tip çalışmaların memleketimiz için çok önemli olduğuna inanıyorum. Yine bunun için Sayın Belediye Başkanımızın destekleriyle bizde bu çalışmayı takip ediyor ve takdir ediyoruz. Vezirköprü’yü tanıtmak adına ilçemizin daha iyi yerlere gelebilmesi için bu gibi çalışmalara destek veriyoruz. Bu fotoğraf sergisini bundan sonra inşallah İstanbul ve Bursa’da gerçekleştirerek devam ettirmek istiyoruz. Fotoğrafları Vezirköprü’yü tanımak isteyen insanların beğenisine sunacağız. Vezirköprümüz görülmeye değer tarihi ve doğal güzelliklere sahip bir memleket bunun ne kadar önemli bir değer olduğu bilerek bu tür etkinlikler gerçekleştirmeye çalışacağız.
Bu Fotoğraf Sergisinin gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı tüm fotoğrafçı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Dedi.

Share
692 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?