logo

VKBS U-19 Antremanlara Başladı

VKBS U-19 Antremanlara Başladı

Samsun Amatör Ligi 2019-2020 sezonunda U-19 Gençler Liginde mücadele edecek olan Vezirköprü Belediyespor antrenmanlara hız vermeden devam ediyor.
İdmanlarını 27 kişilik kadrosuyla sürdüren Vezirköprü Belediyespor, oyuncuların istekli çalışmaları karşısında geleceğe inanç ve umutla bakıyor.
İlk maçın 16 Kasım’da Vezirköprü’de oynanması beklenen U-19 karşılaşması, Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayi Spor karşılaşmaya çıkarsa, saat 14.00’te oynanacak. Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Spor’un ise yeni kurulan şekliyle bu yıl genç takımı oluşturması zor görünüyor.
U-19 Gençler Liginde bir haftada 3 karşılaşma oynanacak. Okulların 1 hafta ara tatili nedeniyle alınan kararın gençler için de olumlu bir karar olduğu görüşü hakim. Vezirköprü Belediyespor ikinci maçında Fener deplasmanına gidecek.
A takıma oyuncu yetiştiriyoruz
Vezirköprü Belediyespor genç takım çalıştırıcısı Emir Akyüz:

Samsun U-19 Gençler Liginde var olmamız gençlerimiz adına sevindirici. Bu hafta başlayacak olan lige iyi şekilde hazırlandığımızı düşünüyoruz. 3 maçlık bir periyoda giriyoruz. Sporcu kardeşlerimiz elinden geleni yapacaklardır. İdmanlarda özverili şekilde çalışan oyuncularımız emeklerinin karşılığını sahada bulacaklardır. Takım olarak yaratılan ortam bize istediğimiz sonucu zaten verdi. Buradaki gençlerimiz en kısa zamanda A takıma önemli katkı vereceklerdir. Sıra Vezirköprü’yü iyi şekilde temsil etmekte. Dedi.

Share
111 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?