logo

Vodafone Ana Bayi ETK Teknoloji Hizmete Açıldı

Vodafone Ana Bayi ETK Teknoloji Hizmete Açıldı

İlçemizde Vodafone Ana Bayi olarak hizmet verecek olan ETK Teknoloji Vodafone Shop mağazası Pazartesi günü hizmete açıldı.

İlçemizin tanınmış isimlerinden Aykut Kara ve Fatih Seçgin tarafından ilçemize kazandırılan Vodafone Shop mağazasının açılış öncesi duasını İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya yaptı.
ETK Teknoloji Vodafone Ana Bayii’nin açılışını Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya, CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu ve Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şakir Demirkan gerçekleştirdi.

Açılış sonrası kısa bir konuşma yapan Vodafone Bölgeler Müdürü Erkan Çekmez; “Vezirköprü’de daha önce bu seviyede bir mağazamız yoktu. Biz bu bölgeye geldiğimizde Vezirköprü gibi bir ilçede bunun eksikliğini gördük. Aykut bey ve Fatih bey de sağ olsun destek oldular, böyle bir yatırım yaptık. İnşallah ilçeye yeni dijital dönüşüm ve teknoloji açısından bir nebze olsun bizim de katkımız olur.” Dedi.

Vodafone’la ilgili tüm hizmetlerin bu mağazada verilebileceğini sözlerine ekleyen Çekmez; “Bir müşteri hizmetlerinden alınabilen tüm hizmetleri müşterilerimiz bu mağazadan alabiliyorlar.” Şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ise; “Vezirköprü’de bu tür işyerlerinin açılması tabii ki bizi de mutlu ve memnun ediyor. Bu ilçenin gelişmesi açısından güzel bir çalışma. İnşallah daha güzel çalışmalara hep birlikte ortak olacağız.” Dedi.

Share
5 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?