logo

Voleybol Turnuvası’nın Şampiyonu Aydoğdu

Voleybol Turnuvası’nın  Şampiyonu Aydoğdu

Vezirköprü Kaymakamlığı, Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Türk Kızılayı Vezirköprü İlçe temsilciliği işbirliğinin ortaklaşa düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Vezirköprü İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü kapalı spor salonunda düzenlenen Voleybol turnuvasında şampiyon Aydoğdu ekibi oldu.
Düzenlenen ilk karşılaşmada Aydoğdu ekibi Eğitimciler Medisam’la karşılaştı.
Karşılaşmanın ilk setini 25 – 23, ikinci setini ise 25 – 22 ve son seti ise 25-23 kazanan Aydoğdu voleybol takımı rakibi olan Eğitimciler (Medisam) voleybol takımını 3-0 yenerek şampiyon olan isim oldu.
Gerçekleştirilen ikinci mücadelede ise 3’lüğe oynayan Jandarma ve Foto Sezer karşı karşıya geldi.
Karşılaşmanın ilk setini 25-22, ikinci setini ise 25-15 alan Jandarma ekibi turnuvada 3.lüğe hak kazanırken Foto Sezer ise turnuvayı 4.olarak noktaladı.
Turnuvada şampiyon olan Aydoğdu voleybol takımının ödülünü Kaymakam Halid Yıldız verirken, ikinci olan Eğitimciler (Medisam)’ın ödülünü ise Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis takdim etti.
Turnuvada 3.olan Jandarma Voleybol takımının ödülünü Vezirköprü İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb.Ümit Çetinkaya takdim ederken, 4.olan Foto Sezer’e ise ödülünü Vezirköprü İlçe Emniyet Müdürü Rıdvan Koç takdim etti.

Share
6 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?