logo

Voleybolda rakiplerine set bile vermeyen filenin sultanları Finalde Samsun’u Temsil Edecekler

Voleybolda rakiplerine set bile vermeyen filenin sultanları Finalde Samsun’u Temsil Edecekler

Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Voleybol takımı; geçtiğimiz ay başlayan Voleybol Samsun Midi Liginde kendi grubundaki rakiplerini yenerek grup birincisi oldu.
Cumartesi günü Tekkeköy Bahattin Ekici Spor Salonu’nda düzenlenen yarı finalde Samsun 15 Temmuz Spor Kulübü Voleybol takımını 3-0’lık skorla, Pazar günü ise yine aynı yerde düzenlenen il final maçında Samsun Büyükşehir Belediyesi Voleybol takımını 3-0 skorla yenerek il 1.si oldu.
Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Nisan ayında planlanan Türkiye şampiyonasında Samsun’u temsil edecek olan sporcular hazırlıklarını Antrenörleri Batuhan Bayrakcı, Şerif Baydar ve Teknik Sorumlu Fatih Demirci eşliğinde Köprülü Mehmet Paşa Spor salonunda yapıyorlar.
Sporcular; desteklerinden dolayı Vezirköprü Kaymakamı Halid Yıldız’a, İlçe sağlık müdürü Mehmet Akif Tapur’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özata’ya Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar’a, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ahmet Akdoğan’a, antrenörlerine ve ailelerine teşekkür ettiler.

Share
19 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?