logo

Yazı İşleri Müdürü Muhammed Kara Görevine Başladı

Yazı İşleri Müdürü Muhammed Kara Görevine Başladı

Yaklaşık iki yıldır Ebru Cangi tarafından yürütülen Yazı İşleri Müdürlüğü görevine Muhammed Kara atandı. 2017 yılında emekliye ayrılan Cahit Ünal’ın ardından vekaleten yaklaşık iki yıldır Ebru Cangi tarafından yürütülen Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü görevine Bafra Kaymakamlığı’nda şef olarak görev yapan Muhammed Kara atandı. Görevde yükselme sınavıyla ilçemize atanan Muhammed Kara Cuma günü görevine başladı.
Kara; Trafik Açısından Daha Kötü Cuma günü görevine başlayan ve edindiği izlenimleri gazetemize paylaşan Yazı İşleri Müdürü Muhammed Kara; “İlçeye geldiğimde karşılaştığım en büyük sıkıntı trafik konusu oldu. Daha önce görev yaptığım Bafra’da da aynı sıkıntı vardı, ancak Vezirköprü trafik açısından daha kötü durumda ancak çözümü için elimizden geleni yapacağız.” Dedi.
Kara; “Asansör Konusunu Takip Edeceğiz” Kaymakamlık binasındaki asansör sisteminin olmayışı konusuna da değinen Kara; “2019 yılı bütçesine alınmasını beklediğimiz ve binanın en büyük sıkıntısı olan asansör konusunun üzerinde durarak çözüme kavuşturacağız. Ancak bütçenin yılın ilk üç ayında belirlenmesi nedeniyle üç ay sonra konu hakkında girişimlerimiz olacak.” Dedi. Aslen Ladik’li olduğunu belirten Kara evli ve iki çocuk babası olduğunu ifade etti.

Share
720 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?