logo

Yeni Mahalle’de de başlaması planlanan uygulamada; Parkomat’ı Belediye Şirketi işletecek..

Yeni Mahalle’de de başlaması planlanan uygulamada; Parkomat’ı  Belediye Şirketi işletecek..

Vezirköprü’de bir süredir uygulamasına devam edilen Parkomat uygulamasını artık Vezirköprü Belediyesi Şirketi olan Vezir İmar Enerji Personel Hizmetleri Ltd.Şti. işletecek.
Vezirköprü Belediye Meclisi’nde alınan kararla daha önce Samsun’un diğer ilçelerinde de yol üstü otopark uygulamasını (Parkomat) üstlenen Ömür Elektronik Güvenlik Sistemleri İnş.Tur.San ve Tic.Ltd.Şti. tarafından işletilen parkomat artık tamamı Vezirköprü Belediyesi’ne ait olan Vezir İmar Enerji Personel Hizmetleri Ltd.Şti tarafından işletilmesine karar verildi.
Ancak, Ömür Elektronik şirketi Vezirköprü’deki diğer otoparklardaki hakkını saklı tutarak sadece parkomatı Vezirköprü Belediyesi şirketine verecek.
Parkomat Yeni Mahalle’ye de gelecek..
Bununla beraber Vezirköprü’de parkomat uygulamasına Yeni Mahalle tarafında da başlanacağı öğrenildi.
Edinilen bilgiye göre; artık Vezirköprü Belediyesi şirketi tarafından uygulanacak olan parkomat Yeni Mahalle’de Mezarlığın altından geçen cadde üzerinde de uygulanmaya başlanacak.
Trafik düzeninin oturmadığını iddia eden esnafın talebi nedeniyle Yeni Mahalle Ayşe Hanım Caddesi’nde önümüzdeki günlerde parkomat uygulamasının başlaması için çalışma başlatılacağı öğrenildi.

Share
28 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?