logo

Yeniden Refah Partisi Vezirköprü’de de kuruldu

Yeniden Refah Partisi Vezirköprü’de de kuruldu

Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan tarafından yaklaşık üç yıl önce 2018 yılında kurulan Yeniden Refah Partisi (YRP) Vezirköprü’de de teşkilatlanma aşamasına geldi.
İlçemizden kurucu başkanlığını Kenan Taşdan’ın üstlendiği Yeniden Refah Partisi Pazartesi günü itibariyle yönetimini belirledi.
Kuruluşuyla ilgili olarak açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin; “Bu iş ekip işi. Kenan başkanımızın partimizi sizlerle beraber en iyi yere taşıyacağına inancımız tamdır. Vezirköprü’yle beraber 16 ilçemizde ilçe başkanlarımızı belirledik. Sadece Yakakent ilçemiz kaldı. Onu da en kısa süre belirledikten sonra pandemi sürecinin yavaşlamasının ardından çalışmalarımıza başlayacağız.” Dedi.
Kuruşu başkan Taşdan’ın önderliğinde kurulan partinin yönetiminde ise; Zülkif Özgenç, Fatih Koç ve Erdal Bozan isimleri yer aldı.

İl Başkanı Salih Şahin tarafından kurucu ilçe başkanı Kenan Taşdan ve yönetimine partinin rozetinin takılmasının ardından hayırlı olsun temennisiyle toplantı son buldu.

Share
48 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?