logo

Yılmaz İletişim Hizmete Açıldı

Yılmaz İletişim Hizmete Açıldı

İlçemizde telefon sektörüne bir yeni isim daha eklendi.

İlçemiz inşaat sektörünün tanınmış firmalarından Yılmaz İnşaat ve Otomotiv sahiplerinden Rüstem Yılmaz’ın oğulları, Hüseyin ve Hayati Yılmaz’ın yeğenleri, Mustafa ve Sinan Yılmaz kardeşler tarafından ilçemize kazandırılan Yılmaz İletişim Telefon & Aksesuar Teknik Servis Cuma günü (bugün) hizmete açıldı.

Mehmetpaşa Mh. Köprülüler Cd. No: 18 (Köprülü Mehmet Paşa Parkı Karşısı)’de hizmete açılan işyerinin açılışına Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Başkan Yardımcısı Salih Sefacı, Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şakir Demirkan, Yılmaz ailesi ve davetliler katıldı.

Yapılan dua sonrası, işyerinin açılışını Başkan Edis, Başkan Yardımcısı Salih Sefacı, Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şakir Demirkan birlikte yaptılar.

Başkan Edis, Yılmaz ailesine işyerinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundular. Yılmaz ailesi adına Rüstem Yılmaz; “Çocuklarımızın Vezirköprü’müze kazandırdığı işyerimizin açılışında bizleri yalnız bırakmayan başta Sayın Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edis’e, Başkan Yardımcısı Sayın Salih Sefacı’ya, Vezirköprü Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şakir Demirkan’a ve tüm katılımcılara şükranlarımızı sunuyoruz.” Dedi.

Share
73 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?