logo

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir: “Büyükşehir Her Türlü İhtiyacında Vezirköprü İçin Koşturacak”

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir: “Büyükşehir Her Türlü İhtiyacında  Vezirköprü İçin Koşturacak”

Geçtiğimiz hafta açıklanan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir Cumartesi günü ilçemizi ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanlığı binasında partililer ve basın mensuplarıyla bir araya Gelen Demir; “Vezirköprü İçin Hassas Davranıyoruz. Her türlü ihtiyacında yanında olacağız”dedi.

AK Parti İlçe Başkanlığı binasında partililer ve basın mensuplarıyla bir araya Gelen Demir; “Vezirköprü İçin Hassas Davranıyoruz.”dedi. AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir Cumartesi günü ilçemizi ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanlığı binasında partililer ve basın mensuplarıyla bir araya Gelen Demir; “Vezirköprü İçin Hassas Davranıyoruz.”dedi.Parti binasında gerçekleştirilen basın toplantısında AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt; “Ak Parti’nin Samsun’da kurucu il başkanlığını yapmış, üç dönem milletvekilliğimizi yapmış bir dönem de Bayındırlık ve İskân Bakanlığımızı yapmış olan Mustafa Demir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından görevlendirilmiştir. Kendisini yürekten destekleyeceğimizi belirtiyorum.” Dedi.Mehmet Kurt’un ardından yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ise; “31 Mart 2019 yerel seçimlerinde milletimizin gerekeni yapacağından hiç kuşkumuz yok. Gerekeni de layıkıyla yapacağından en ufak bir şüphemiz yoktur. 2002 yılından bugüne kadar Vezirköprü’nün çok büyük değişimlere uğradığını hepimiz görüyoruz. Eskiden bir greyder ve 2 kamyon geldiğinde biz tamam derdik. Şimdi ise sıcak asfaltın kalitesini konuşur olduk.”dedi.Vezirköprü konusunda hassas davrandığımız doğrudur sözüyle konuşmasına başlayan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir konuşmasına; “Bizden önceki dönemlerde Vezirköprü merkeze uzaklığı yönünden geçmişte en ihmal edilen ilçelerimizdendi. Eskiden çok ihmal edildiği için hala ciddi anlamda eksikleri var. Belediye asli vazifelerini mümkün olan en kısa zamanda bitirecek. İlçe Belediye Başkanları bize ayak uyduracak ve oturmayacaklar. Size söz veriyoruz büyükşehir Vezirköprü’nün her türlü ihtiyacı için gece gündüz koşturacak ve seferber olacak. Biz milletin oyunu almak için takla atan insanlar değiliz.” İfadelerine yer verdi.

Share
818 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?

BENZER HABERLER

Anı İnceleme Araştırma
MUHTARLAR DERNEĞİ YÜKSEKOKUL YOLUNDA

MUHTARLAR DERNEĞİ YÜKSEKOKUL YOLUNDA

Anı İnceleme Araştırma
KAYMAKAMLIK SÜT SORUNUNA EL ATTI

KAYMAKAMLIK SÜT SORUNUNA EL ATTI

Anı İnceleme Araştırma
YÜZLERCE ORMAN İŞÇİSİ GREVDE

YÜZLERCE ORMAN İŞÇİSİ GREVDE

Anı İnceleme Araştırma
SORUNLARIMIZ TARTIŞILDI

SORUNLARIMIZ TARTIŞILDI