logo

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Bekir Keleş; “Vezirköprü’nün sorunlarını iyi biliyorum”

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Bekir Keleş; “Vezirköprü’nün sorunlarını iyi biliyorum”

AK parti Samsun Milletvekili adayı Bekir Keleş Cuma günü gazetemizi ziyaret etti.

Keleş, Vezirköprü’nün yıllardır özlemini çektiği bir milletvekili olmak için yola çıktığını söyleyerek; hem Vezirköprü, hem Samsun, hem de ülkemizin gelişmesinde bilgi ve tecrübesini kullanacağını kaydetti.

20 yıldır Başbakanlık’ta Mevzuatı Geliştirme Dairesinde görev yaptığını hatırlatan Keleş:

  • Adaylık sürecimde hem Ankara’daki bürokrat arkadaşlarımızın, hem Vezirköprü ilçe teşkilatımızın yanımda olduğunu bilmek bana güç verdi. Meclis’in işi kanun yapmak, benim işim de mevzuat. Yıllardır kazandığım tecrübeleri bundan sonra Meclis’te vekil olarak devam ettirmek istiyorum. Bunun için de başta Vezirköprülü hemşerilerim olmak üzere tüm Samsun’dan desteğini bekliyorum. Dedi.

Sorularımızı da yanıtlayan Bekir Keleş:

Ben Vezirköprü’nün sorunlarını iyi biliyorum. Kalkınmada öncelik mutlaka sektör ve ilçe bazında olmalı. İl bazında Samsun gelişmiş olabilir ama bu tüm ilçelerin aynı ölçüde geliştiğini göstermez. Vezirköprü özellikle tarım ve turizmde ufku açık bir ilçe. “Bunu en iyi şekilde nasıl değerlendiririz, ilçemizi ve ilimizi nasıl kalkındırabiliriz”in cevabını birlikte bulacağız. Vatandaşlarımızın işi ehline vermek için sandığa giderek partimize destek vermelerini bekliyoruz. Milletvekili olarak seçildiğimizde de yatırımların alınabilmesi için gerekirse bakanlıkların önünde yatan bir milletvekili olacağıma söz veriyorum. Dedi.

Share
1045 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?