logo

Amasya Şeker Fabrikası Genel Müdürü Cemal Sunulu; “Siz üretirseniz şirket üretmeye devam eder”

Amasya Şeker Fabrikası Genel Müdürü Cemal Sunulu;  “Siz üretirseniz şirket  üretmeye devam eder”

Çiftçilerle istişare içerisinde geçen toplantıda görüş alışverişinde bulunan Amasya Şeker Fabrikası Genel Müdürü Cemal Sunulu; “Siz üretirseniz şirket üretmeye devam eder.” Dedi.
Bu anlamda sizin üretiminiz bu fabrikanın devamını sağlamakta en önemli unsurdur.” Dedi.
Amasya Şeker Fabrikası elindeki bütün imkânları kullanarak bu sene tarihinde ilk defa Türkiye’de uygulanan şeker pancarı taban fiyatında gözünü de karartarak ve siz üreticilere de güvenerek şeker oranı 16 olan ürünler için 300TL/Ton fiyatını açıkladık ifadeleri ile sözlerine devam eden Sunulu; “Sizi memnun edecek, beraberce iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Sorunlarını bizlere ilettiğiniz takdirde daha kolay çözüme ulaşacağımızı tahmin ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.
Sunulu’nun konuşmasının ardından üreticiler tarafından üretim esnasında yaşanılan sorunlara değinildi. Üreticilerin sorunlarını dinleyen Amasya Şeker Fabrikası Genel Müdürü Cemal Sunulu sorunları not alarak, çözüme kavuşturulması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.
Atatürk İş Merkezi Konferans salonunda çiftçilerin katılımıyla düzenlenen toplantıya, Amasya Şeker Fabrikası Genel Müdürü Cemal Sunulu, Amasya Şeker Fabrikası Ziraat Müdürü Erol Yelen, Vezirköprü Pancar Dairesi Ziraat Mühendisi Alper Önder, Zafer Akgün, Pancar Ekiciler Kooperatifi Şefi Uğur Acar, Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Kaya, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay, yönetimleri üreticiler ve nakliyeci esnafları katıldı.

Share
626 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?