logo

Amatör Ligler geri dönüyor! Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor top başı yaptı. Süper Amatör Lig 15 Ekim’de Açılıyor

Amatör Ligler geri dönüyor! Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor top başı yaptı. Süper Amatör Lig 15 Ekim’de Açılıyor

Süper Amatör ligde ilçemizi temsil eden Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor, geçtiğimiz hafta itibariyle çalışmalara başladı.

2020-2021 sezonunun pandemi koşulları nedeniyle yapılamaması ve kulüplerin 2021-2022 sezonunda yeniden başlamasının ardından ilçemizi Süper Amatör Liginde temsil eden Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor takımı 28 kişilik kadrosuyla birlikte Ercan Sevgili, İrfan Barış Yolcu ve Hasan Osma idaresinde çalışmalara başladı.

Sezon başlangıcı öncesinde görüştüğümüz Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta; “Geçtiğimiz hafta itibariyle 28 kişilik futbolcu kadromuz ve teknik ekibimizle beraber yeni sezon çalışmalarımıza başladık.” Dedi.

Federasyon tarafından açıklanacak olan fikstürü beklediklerini ifade eden Başkan Usta; “Amacımız geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sezon da Süper Amatör Liginde transfer yapmadan kendi öz evlatlarımızla ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek.” Şeklinde konuştu.

Bu sezon bizim için daha zorlu olacak diyerek sözlerini sürdüren Usta; “Kısa sürede takımımızı en iyi seviyede hazırlayarak geçtiğimiz sezonda olduğu gibi bu sezonda da üst seviyelere taşımak istiyoruz. Yeni sezonun ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Share
28 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?