logo

Belediye Başkanlığı Yarışında Sait Sarıer “Ben de Varım” Dedi

Belediye Başkanlığı Yarışında Sait Sarıer “Ben de Varım” Dedi

31 Mart 2019 yerel seçimleri için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Belediye başkan aday adaylığı için Sait Sarıer parti binasında basın toplantısı gerçekleştirdi.

Sarıer; “Ben 1970 yılında Vezirköprü’de doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Vezirköprü’de tamamladım. 14 Ağustos 2002 yılında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti saflarına katıldım. 2004 yılında yapılan mahalli seçimlerde ilçe teşkilatımızın teveccühü ile Vezirköprü Belediye meclis üyeliği yaptım. 2009-2013 yılları arası Vezirköprü AK Parti yönetim kurulu üyeliği yaptım ve onun akabinde yine partimin bana göstermiş olduğu teveccüh ve çok kıymetli hemşerilerimin desteği ile 2014 yılında yapılan mahalli seçimlerde tekrar belediye meclis üyesi oldum ve halen bu görevi ifa etmekteyim. Aynı zamanda 2009-2013 yılları arası Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeliği yaptım. Partimin ve hemşerilerimin bana vermiş olduğu görev ve sorumluluklardan hiçbir zaman kaçmadım. Gerek siyasi ve gerekse sivil toplum kuruluşlarında ilçeme hizmet etmeye çalıştım. Şimdi de önce Rabbime, ilçe teşkilatımıza sonra da hemşerilerime güvenerek Vezirköprü Belediye Başkan Aday Adayı oldum.” Dedi.

Share
928 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?

#

Belediye Başkanlığı Yarışında Sait Sarıer “Ben de Varım” Dedi” için 1 yorum

  1. Burhan Ersoy : diyor ki:

    Vezirköprü
    İçin çıktığın bu yolda Rabbim yardımcın olsun…Aday olmak için yürek,iş çıkarmak yatırım getirmek için takibçi olmak gerekir buda sen de fazlasıyla var.Yolun açık olsun